Tasuta tehisintellekti konsultatsioon
Iga kuu pakume väja mõned tasuta tehisintellekti konsultatsioonid. Saad teada, kuidas AI abil oma meeskonna produktiivsust kasvatada. Vaatame koos üle, kuidas tehisintellekt aitab korduvate tegevustega kiiremini ja odavamalt hakkama saada. Tehisinetllekti abil vähendad kulusid ja hoiad kokku tööaega, parandades samal ajal töö kvaliteeti. Pane end kirja ja vaatame, kuidas tehisintellekt sinu valdkonnas tulemusi toob.Vaata lähemalt...
AI aitab suurendada produktiivsust ja töötajate rahulolu
Meie käest on küsitud, et mida teha kui ma panen oma nime Google otsingumootorisse ja seal esimesed tulemused ei ole just päris soovitud vastused? Tänapäeval oskab ka enamus tööandjaid Googledada. Kas sealt vastu vaatav informatsioon on täpselt see, mis sind internetis esindab? See võib olla sissekanne I&I blogis :), mingi ajaleheartikkel, või muu informatsioon, mida ise ära kustutada ei saa.
Mida siis teha? Asi on tegelikult lihtne, tuleb luua ja avaldada ise enda kohta informatsiooni.
Alustada võiks siis nii:
- Loo enda isiklik koduleht või blogi. Algatuseks piisab ka CV formaadis leheküljest. Katsu hankida ka viitajaid (linke) enda lehele. Seda võib aidata teha mõni sinu blogi pidajast sõber. Mõnes tema sissekandes võiks olla ka sinu nimi mainitud.
- Tee enda kohta profiilid erinevates sotsiaalvõrgustikes. Facebook (www.facebook.com) ja Linked IN (linked in) keskkondades peaks sul kindlasti enda nimega konto olemas olema. Ka Twitteis võid aegajalt säutse teha – see on hetkel väga popp asi.
Nii lihtne see ongi!
Väike küsitlus meie blogi lugejatele: Googleda ennast ja anna teada kui suur osa sellest infost on sinu enda teadlikul algatusel sinna sattunud?
Priit Kallas on nii ebaoriginaalne nimi, et Google tulemustes olen mina selle päringuga ainult 15 kirjet esimese 20 seas :)
Jutumärkides nimeotsing annab 4240 ja ilma 8490 vastust. Mõned esimesed lehed vaatasin läbi ja olen tulemustega rahul. Lingid blogisse ja erinevatele profiilidele valdavalt. Muretsemiseks pole põhjust.
Mul on jällegi suhteliselt originaalne, nii et esimesed 3 lehekülge googles on suhteliselt teadlikult tekitatud.
Kuidas aitab Twitteris säutsumine kaasa google’s leitavusele? Minu teada google ei indekseeri Twitteri säutse. Twitteri säutsumised on näha Twitteri enda otsingus, kuid sellest pole selles artiklis juttu.
Igaljuhul mõte on hea. Google mängib just kui soovitaja rolli. Ja mõistlik on kontrollida, missuguse soovituse sa Googlelt saad :)
Kuna mu eesnime ja perekonnanime kombinatsioon on ainulaadne maailmas, siis väga palju tulemusi ei leidu. Esimeste tulemuste hulgas on mu enda tekitatud profiilid Facebookis ning In.ee’s. Kui endal blogi või kodulehte pole, siis on kõige mõistlikum algatuseks teha profiil mõnele prominentsele veebilehele, mis hõivab hetkega kõrge positsiooni tulemustes.
Google indekseerib Twitterit. Minu omadest ca 1/3 on googles olemas.
Tundub, et olen selle uudise kahe silma vahele jätnud. Nad on omavahel päris pikalt kembelnud. Hea teada, et Google on järgi andnud.